• Свеж
Машка маичка за кратки ракави на Georgeорџ Машки

Машка маичка за кратки ракави на Georgeорџ Машки

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Задолжително за секој човек. Изградете ги вашите слоеви почнувајќи од основите-оваа машка маица на екипажот од Georgeорџ со удобно редовно вклопување и кратки ракави. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. редовно вклопување. Екипаж. Кратки ракави. 65% рециклиран полиестер/35% памук. Машина за перење. Увезени. Машка маица на екипажот од Georgeорџ.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне