• Свеж
Дигитална камера, 2 LCD екран на допир, оперативен систем, целосен HD, црн, сребро

Дигитална камера, 2 LCD екран на допир, оперативен систем, целосен HD, црн, сребро

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Полнењето со брзина на пукање Поминете помалку време чекајќи обвинение и повеќе време правејќи го она што го сакате. Activeon Solar X трае само 30 минути за да ја наполни вашата камера со капацитет од 70% со користење на нашата технологија за полнење брзина на пукање. Елегантен и едноставен за употреба на Activeon CX Gold поддржува 4 опции на FOV. За да го намалите тој ефект на окото на риба, можете да го поставите FOV на средно или тесен. CX Gold ви дава можност да изберете точен FOV за да го прилагодите во вашата ситуација или предност.2.0 "Изградена - Во екран на допир Нашиот вграден екран на допир им овозможува на корисниците удобна контрола на сончевата X камера. Активниот Solar X го користи Нашиот лесен за употреба на кориснички интерфејс (UI). Посакајте ја вашата содржина веднаш на социјалните медиуми Можете целосно да ја контролирате вашата CX златна камера со апликацијата Activeon. Лесно поврзете ја вашата златна камера CX со апликацијата Activeon и да снимите видео од далечина од вашиот паметен телефон. Брзо. Брзо. Брзо. Брзо. Брзо. Брзо. Пренесете го вашето видео од вашата камера на вашиот паметен телефон за да ги споделите на вашите сметки за социјални медиуми. (Instagram, Facebook, You Tube, итн.) Наполнете ја вашата соларна станица каде и да е соларна станица е дизајнирана да ја задржи снимањето на камерата без разлика каде сте. Софистициран и лесен за употреба соларна панел може да ја наполни вашата камера каде и да сте, така што никогаш не треба да пропуштите момент. Активни дигитални камери, 2 "ЛЦД -екран на допир, CMOS, Full HD, Black, Silver Experience извонредно гледање на гледање со 2" LCD. Сензорот CMOS работи навремено, резултира во висока резолуција и подобрена чувствителност на звук. Овозможува непречени перформанси во ситуации кога камерата се подложува на чести вибрации. Дајте им на вашите снимки кинески изглед со целосен објект за снимање на HD.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне