• Свеж
Ел Прадо Месинџер ранец хибридна торба за лаптопи Dell до

Ел Прадо Месинџер ранец хибридна торба за лаптопи Dell до

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Вандоди хибридна торба за ранец на месинџер за сите лаптопи Dell до 16 x 12,5 x 1,25 инчи. Дизајнот на солиден затегнат вода го задржува вашиот лаптоп безбеден од испакнатини, гребнатини и елементи. Внатрешен ентериер со повеќе внатрешни и надворешни оддели за складирање на додатоци и други уреди. Двојниот дизајн на патент го одржува вашиот лаптоп безбеден и лесно достапен. Совршено за тој студент или деловна личност секогаш во движење, чувајте го вашиот лаптоп безбеден и безбеден со оваа премиум хибриден ранец ранец лаптоп торба од Вангоди. Заштитете го вашиот лаптоп Dell со оваа премија вангоди хибриден месинџер ранец лаптоп торба!. Направен од висококвалитетен материјал за репелант на вода со трајно шиење. Внатрешниот ентериер го штити вашиот лаптоп од испакнатини, шокови и гребнатини. Двојниот дизајн на патент го одржува вашиот лаптоп безбеден и лесно достапен. Повеќе внатрешни и надворешни оддели за складирање на додатоци и кабли. Мекиот ентериер го штити лаптопот од гребнатини. Одговара на лаптопите до : Универзалниот дизајн одговара на следниве (но не ограничувајќи се на) лаптопите : Dell Precision 3520. Dell Inspiron 15. Dell Inspiron 15 Gaming. Dell Latitude 5580. Dell Latitude 15. Dell Precision 3520. Dell Precision 15. Dell Precision Mobile Workstation.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне