• Свеж
Del Frutal Apple Nectar 11. Оз - Сабор Манзана

Del Frutal Apple Nectar 11. Оз - Сабор Манзана

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Del Frutal Apple Nectar е совршен спој на вистински вкус на јаболко и други високо квалитетни состојки комбинирани заедно за да направат задоволувачки и вкусен пијалок со сок од овошен сок. Кога се служи во фрижидер, овој нектар на Apple е сигурен дека ќе обезбеди освежување и задоволство во врел ден. Децата и возрасните исто така уживаат во слатката и природна дегустација на јаболкото добро на овој уникатен пијалок. Покрај тоа што е пријатно пијалок самостојно, Дел Фрутал Епл Нектар прави прекрасна основа за овошни пијалаци со вкус на јаболка направени во блендер. Едноставно ставете ја посакуваната количина коцки мраз во блендер. Потоа додадете ја посакуваната количина на овој вкусен нектар на јаболка. Потоа, мешајте се со конзистентноста во која уживате. Ако сакате да додадете поинаков пресврт во вашиот пијалак со вкус на јаболко, можете да експериментирате со додавање на различни состојки, како што се исечени банани или друго овошје, па дури и ванила или обичен јогурт. Без разлика дали е основа за овошен пијалак или само по себе како освежувачки пијалок, овој задоволувачки нектар на јаболка веројатно ќе стане омилен за секого во целото семејство. ESTAN HECHOS CON BASE CONTRUTADO DE FRUTAS 100% NARTUREES DE LA MAS ALTA CALIDAD Y GRAN SABOR.ESTAN HECHOS CON BASE CONTRUTADO DE FRUTAS 100% NARTSEES DE LA MAS ALTA CALIDAD Y GRAN SABOR.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне