• Свеж
Широк облик на облик на недвижнини, форма на каки максимум, мал голем

Широк облик на облик на недвижнини, форма на каки максимум, мал голем

DEN 255.84

Од стока
Во продавницата

Оваа капа на Realtree Boonie е совршен додаток за секоја вродена колекција на надворешни работи. Широката облик на Boonie обезбедува оптимална заштита од штетните зраци на сонцето за време на долг ден на бродот или само косење на тревникот. Оваа лесна капа на сонцето може да дише со високо-технолошки перформанси карактеристики како лебди, прилагодлива лента и заштита од сонце. Логото на Real Tree се појавува против моделот на камо на Real Tree Max 1 XT. • Каки Realtree Boonie Hat. • Real Tree Max 1 XT Camo Model. • форма на буни. • Заштита на сонце. • Страна декорација. • Официјално лиценциран производ Real Tree. • Лесна. • Подготвен оброк. • Црн најлонски кабел. • Лого на Real Tree. • Неструктурирана. • Мал/среден се вклопува опсег од 56-58 см.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне