• Свеж
Тропски зелени лисја на уметничко печатење на платно од платно Монстера

Тропски зелени лисја на уметничко печатење на платно од платно Монстера

DEN 7196.00

Од стока
Во продавницата

Оваа исклучителна тропска платна уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Оваа зелена тропска платна wallидна уметност се печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на боите што блескаат. Нашите ликовни отпечатоци од платно на платно се отпечатени на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување. Исто како и во вистинската галерија, нашите уметнички дела се завиткани со галерија : дизајните продолжуваат на страните. Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за виси е вклучен, така што е подготвен веднаш да се обеси на wallидот. Ова печатење на платно giclee е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија. Бренд : Design Art.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне