• Свеж
Трговска марка ликовна уметност Ванкувер огномет платно уметност од Пјер Леклерк, рамка за бело мат дрво

Трговска марка ликовна уметност Ванкувер огномет платно уметност од Пјер Леклерк, рамка за бело мат дрво

DEN 2601.60

Од стока
Во продавницата

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во различни големини 16 "x 20". Огномет од Ванкувер, измешана врамена уметност. Пјер Леклерц. Тема : пејзажи. Стил : современ. Формат : хоризонтална. Бела мат со рамка од дрво. Материјал : платно, акрилик. Големина на печатење : 11 "x 14". Печати медиум : Гикле. Подготвени да висат. Се одликува со пејзаж на градот Ванкувер со огномет што го осветлува ноќното небо. Мат дозволува сликата навистина да се истакне, што го прави одличен додаток на кој било простор.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне