• Свеж
Нараквици на летот на Северна Starвезда Ном

Нараквици на летот на Северна Starвезда Ном

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Без разлика дали станува збор за тактички, спроведување на законот, ЕМТ, воени или макБаскет апликации, Северна Starвезда ве одржува подготвени и безбедни. Нараквици на летот на Северна Starвезда Номекс : Направени до спецификациите на владата на САД. Конструирана од огноотпорна ткаенина Номекс. Достапно во најразлични големини.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне