• Свеж
Врзач за мажи и големи машки столар

Врзач за мажи и големи машки столар

DEN 303.68

Од стока
Во продавницата

Фармерките на столар на столар на Вранглер имаат трајни конструкции на памук и засилување на занитките. Овие фармерки доаѓаат во стандарден дизајн на столар кој вклучува јамка на чекан. Тие се дизајнирани со мешавина од памук и полиестер за мек, абсорбента материјал . приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ", половината : 30-1/2", Градите : 37 ", Рамената : 45", модел со големина на носење со големина 29 x 30, приближно. inseam : 30 ", поштенски летало со затворање на копчињата, три предни џебови; два задни џебови; една јамка на чекан; две џебови за комунални услуги, засилување на закори . изгледаат добро и се чувствуваат добро на или исклучете ја работата во овие меки и издржливи фармерки на столар од Wrangler. Доаѓа со 1-годишна гаранција. 68% памук/32% полиестер. Машината за перење. Увезен.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне