• Свеж
24 Севендна облека за удобност Мег ладно рамо макси фустан

24 Севендна облека за удобност Мег ладно рамо макси фустан

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Свеж, модерен преземање на едноставниот црн макси фустан. Лесно за носење и класично недооценено, овој изглед зрачи лесен, гламур покрај плажа. Со исечени ракави и ласкави исечени дизајнирани да ги покажете сите ваши криви, тоа е фустан што треба да го носите со целиот омилен накит. Пар со едноставни столпчиња и пар станови за дневна драма, или рампајте го расположението со искрин ѓердан за вечер. И затоа што е од облека за удобност 24/7, знаете дека е супер удобно. Пакувања како сон за патување и тотално машина за перење. Сакајте го вашиот изглед, со 24/7. 24Севечна облека за удобност мег ладно рамо макси фустан.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне