• Свеж
Слики лесни затнувања на ајкули

Слики лесни затнувања на ајкули

DEN 559.84

Од стока
Во продавницата

Ден на авантура или само да се возврати и да се релаксира, без оглед какви се вашите планови, затнувањето на солидна ајкула ви се покриени. Лесни и удобни, овие удобни затнувања се пријателски расположени и се дизајнирани со канали на врвот кои помагаат да ги задржите нозете ладни и да се чувствувате добро во текот на целиот ден. Backstrap може да се носи на петицата за дополнителна поддршка или да се преврти напред за дополнителен стил и лесно вклучување. Вистински третман за нозете. Материјал : вештачки горен; Рачно изработена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Стилот на лизгање со лента за грб за безбедно вклопување. Карактеристики на удобност : лесна и удобна; Пријателска за вода; Вентилирани за да помогнат да се оладат нозете. Машки лесни затнувања од солидна ајкула.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне