• Свеж
Loyisvidion Жена Панталони Дозвола Женски Модни Панталони Панел Тексас Хеланки Лето Каприс Хеланки Јога Панталони Црна 10

Loyisvidion Жена Панталони Дозвола Женски Модни Панталони Панел Тексас Хеланки Лето Каприс Хеланки Јога Панталони Црна 10

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Женски Моден Панел Тексас Хеланки Летни Каприс Хеланки Јога Панталони Карактеристики : 1 .Материјал : Полиестер. дише и удобно.2 .Карактеристики : тој е доволно издржлив за вашето секојдневно носење. Многу кул за носење.3 .Прилика : дневно, патување, дома, одмор, одмор и така натаму. Совршен заumn и зима. Овој џемпер нуди шик привлечност која е совршена за секоја случајна пригода.4 .Ве молиме внимавајте табелата со големини на сликата е вистинската должина на облеката, изберете ја големината според неа.5 .Погоден За Секојдневно Носење, Дома, Училиште, Работа, Улица, Шопинг, Спорт, Забава Во Пролет, Лето, Aut,Зима информации За Производот : Пол : Женска Должина : редовен стил : Секојдневен,моден повод : Секојдневен, секојдневно и миењето раце и машинското перење е Окпакет вклучуваат : 1 ПАРЧИЊА Панталони ве Молиме имајте предвид дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Големина : И Големина : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 EN : 34 Половината : 28cm/11.02 "Хип : 78cm/30.71 " Должина : 68cm/26.77". Големина : М Големина : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 EN : 36 Половината : 29cm/11.42 "Колк : 80cm/31.50 " Должина : 69cm/27.17". Големина : Л Големина : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 EN : 38 Половината : 30cm/11.81 "Колк : 82cm/32.28 " Должина : 70cm/27.56". Големина : XL Големина : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 EN : 40 Половината : 31cm/12.20 "Колк : 84cm/33.07 " Должина : 71cm/27.95". Големина : XXL Големина : XX-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 EN : 42 Половината : 32cm/12.60 "Колк : 86cm/33.86 " Должина : 72cm/28.35". Големина : XXXL Големина : XXX-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 EN : 44 Половината : 33cm/12.99 "Колк : 88cm/34.65" Должина : 73cm/28.74 " Loyisvidion Жена Панталони Дозвола Женски Модни Панталони Панел Тексас Хеланки Лето Каприс Хеланки Јога Панталони Црна 10 (XL). Жените Панталони Дозвола Облека Под 1 10. Жените Панталони Под 1 10. Женски Панталони Плус Големина Дозвола.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне