• Свеж
Сопствена Работна Капа Со Копче И Лента За Пот Кучиња Животинска Вратоврска Капа За Жени Мажи Црни Бели Фудбалски Топки

Сопствена Работна Капа Со Копче И Лента За Пот Кучиња Животинска Вратоврска Капа За Жени Мажи Црни Бели Фудбалски Топки

DEN 431.84

Од стока
Во продавницата

Работното капаче е изработено од висококвалитетен полиестер што дише, кој брзо се суши и има Памучна Лента за Потење на челото за да спречи пот да влезе во очите, особено во лето или во работна облека за сите временски услови.Буфантните капачиња се унисекс за мажи и жени, горниот дијаметар на капачето е 18 см/7ин, а задниот дел на капачето има одличен еластичен завој и дизајн на вратоврска, што лесно може да ја прилагоди затегнатоста за да одговара на различни форми на глава на мажи и жени со долга коса.Капите за врзување имаат копчиња од двете страни за подобро закачување и прилагодете ја затегнатоста за да го ослободите притисокот врз ушите без да оставите траги на челото или лицето.Комплет од 2 Капи За Чистење СО сам дизајн за печатење што нема да исчезнат, што ќе ве направи подеднакво стилски на работа и добро расположение.Шапката од бобинки може да се користи самостојно или под шлем, што ја прави совршена за риболов, возење велосипед, пешачење, трчање, кошарка, па дури и секојдневна работа.Носете го во секојдневниот живот без да дозволите вашата коса да ја попречува вашата работа, движење и без мирис.Машина за туширање машина за перење на собна температура, сушење, не избелувајможете да го подарите на вашето семејство, пријатели или колеги На Божиќ, Ноќта на Вештерките, Велигден, Денот на Благодарноста. Дише и погодно За Кожата : Изработено од висококвалитетна полиестерска ткаенина, мека и дише,пријателска за кожата и удобна за носење. Вграден Дизајн На Лента За Пот : вградената лента за пот може брзо да ја апсорбира потта и да го одржува челото суво, што ќе ви донесе удобно искуство при носење. Широко Користен : Погоден За возрасни и тинејџери, може да помогне да се поправи стилот на косата, да се одржува косата чиста и сува.Погоден за кујна, ресторан, салон за убавина, продавница за миленичиња, домашна заштита, клиника и други индустрии.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне