• Свеж
Семејството На Дизни Далматинци Е Се Забавно-Маица Со Долги Ракави За Мажи-Прилагодено-Бело

Семејството На Дизни Далматинци Е Се Забавно-Маица Со Долги Ракави За Мажи-Прилагодено-Бело

DEN 351.84

Од стока
Во продавницата

Официјална Стока На Дизни Дизни 101 Далматинец Маици За Мажи, Жени, Момчиња И Девојчиња; Маици За Момчиња; 101 Далматинец Маици; Дизни Кошули; 101 Далматинец Маици Семејството е се со Овие Далматинци! Ќе откриете дека оваа кошула е совршено мила. Се упати кон Дизниленд Или Волт Дизни Светот? Подгответе се да одговарате со оваа маичка, совршена за координација со пријателите и семејството. Достапно во маица за возрасни и деца, врвна маица, маица со долги ракави и качулка. Магија во деталите. 100% претходно намален памук*. Долги поставени ракави. Вратот на екипажот. 3/4" ребро плетена јака и манжетни. Залепени рабови на вратот и рамото. Дво-игла дното полите. Солза-далеку етикета. Голи потреби. 100% памук. Увезени. * Ве молиме запомнете : Содржината варира во зависност од бојата . Хедерите се мешавина од памук/полиестер. Експрес превозот не е достапен за оваа ставка. Оваа ставка не може да се испраќа на меѓународно ниво или надвор од 50-те Соединети држави. Тоа може да се испрати само на физичка адреса, а не На P. O. Кутија, APO или FPO адреса. Ве молиме дозволете 2-3 недели за испорака. Секоја нарачка се печати по купувањето и се смета за прилагодена. Поради уникатната природа на овие предмети, приспособените предмети не можат да бидат вратени или разменети, освен ако не се оштетени или неисправни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне