• Свеж
Женски Памучни Ленени Комбинезони За Лигавчиња Шорцеви За Суспендирање Широки Прилагодливи Ремени Без Ракави Комбинезон

Женски Памучни Ленени Комбинезони За Лигавчиња Шорцеви За Суспендирање Широки Прилагодливи Ремени Без Ракави Комбинезон

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Уникатен Стил, Префинет привлечен, Модерен и Шармантен . Големина(см)ttttt t. s t Length : t82t Hip : t98пресврт : t95. М t Length : t83t Hip : t102пресврт : t99. L t Length : t84t Hip : t106пресврт : t103. XL t Length : t85t Hip : t110пресврт : t107. tttt TTTTTTT t t t Length : t32. 28 t Hip : t38. 58 пресврт : t37. 40 . M t Length : t32. 68 t Hip : t40. 16 пресврт : t38. 98 . L t Length : t33. 07 t Hip : t41. 73 пресврт : t40. 55 . XL t Length : t33. 46 t Hip : t43. 31 пресврт : t42. 13 . Спецификации : . Материјал : Памук + Лен. Сезона : Пролет / Лето. Пол : Женски. Боја : Армија зелена/ вино црвена/ Темно зелена/ Црна. Шема : Цврста боја. Јака : Вратот Во Форма На Буквата У. Должина На Ракавот : Без Ракави. Стил : Секојдневен/ Модерен. Повод : Дневно/ Забави/ Одмор/ Крајбрежје/ На Отворено/ Празници/ домашна облека. Забелешки : . Може да има отстапување од 1-2 см во различни големини, локации и истегнување на ткаенини. Табелата со големини е само за повикување; може да има мала разлика со она што ќе го добиете. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Содржина На Пакетот : . 1 х Костим За Играње. Ветување : . Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Материјал : Изработен од висококвалитетна памучна и ленена ткаенина, мека и пријателска за кожата, отпорна на абење и еластична, дише и апсорбира пот, лесна за перење и брзо сушење, удобна за носење. Големина боја : армија зелена/ темно зелена/ вино црвено/ црно. Прилики : Идеален И За внатрешни и за надворешни настани, совршен за домашна облека, забава, одмор, одмор, патување, крајбрежје, плажа, состаноци, шопинг и секојдневен живот итн. Широка Употреба : Многу модерен со сандали, кожени чевли, плимсоли, високи потпетици, Маица, елек, ѓердан, ранец, чанти, торби со едно рамо и така натаму. Специјален Дизајн : на костимот за играње има џебови, кои се многу погодни кога излегувате. Можете да ставите мали предмети како што се пари, ткива, мобилен телефон, клучеви, банкарска картичка итн.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне