• Свеж
Бринли Ко.

Бринли Ко.

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Папач што е исто толку без напор колку е стилски, Алена од Бринли Ко. Овој лесен слајд е детален со поддршка од 4 мм удобна пена ™ honsole и пријатна ткаенина од кордори што ги прави супер меки. Издржлив ѓон го комплетира изгледот. Висина на пета : 1 1/2-инчен. Тип на потпетица : единствена. Висина на платформата : 1-инчен. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : Отворено. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне