• Свеж
Авденио Денот На Мајката Женски Блуза Блузи На Продажба Женски V-Вратот Печатење Лабава Повик Мода Краток Ракав Лето Маица Блузи

Авденио Денот На Мајката Женски Блуза Блузи На Продажба Женски V-Вратот Печатење Лабава Повик Мода Краток Ракав Лето Маица Блузи

DEN 0.67

Од стока
Во продавницата

Женски V-Вратот Печатење Лабава Повик Мода Краток Ракав Летна Маица Topsfeartes : 1.Карактеристики : Секојдневни Блузи,Печатење,Секојдневна Маица,В-Врат,Модна Маичка,Краток Ракав ,Маица Со Пуловер, Секојдневни блузи,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза.2.Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.3.Печатената Маица ја прави посекси и попривлечна за носење.4.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот.Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени,Девојка Повод : Секојдневен,Далииматеријал : Тип На Полиестерска Шема : Печатење Јака : В-Декстил : Секојдневен,Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракав Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женска Маица Авденио Денот На Мајката Женски Блузи На Продажба Женско Печатење На Вратот лабава Обична Мода Кратки Ракави Летни Маици. Авденио мама кошула е најдобриот подарок за жените на Денот на Мајката. Тој е лабав и удобен, погоден за сите видови облици на телото, изработен од меки и еластични висококвалитетни ткаенини, пријателски за кожата и дише, обезбедувајќи одлична удобност и издржливост. Лесен и кул, ви овозможува лесно да ги контролирате дневните вечери, кампување, одмори, фитнес вежби и други прилики. Уникатен дизајн : женска мајчина кошула Авденио. Уникатен и прекрасен дизајн. Класичен Дизајн На Деколте Маица, кошула со кратки ракави. Женските Маици со дезен се едноставни, но полни со енергија, покажувајќи го вашиот шарм. Таквата убава И елегантна Маица ќе ве направи помодерни и попривлечни! Совршена Маица за пролет, лето ,umn и зима. Сигурен сум дека ќе ви се допадне. Прилика : оваа Маица Авденио е погодна и за канцеларија/семејство/одмор/забава/дневен есенски и зимски дуксер/секојдневна облека/Отворено/Денот на Мајката и Денот на Благодарноста. Лесно одговара на сите видови здолништа/фармерки/хеланки/шорцеви, итн. Оваа интересна женска Маица со печатено писмо можете да ја користите и како неопходен капут за секојдневно носење. Класичниот и елегантен дизајн ви помага да создадете уникатен изглед. Совршен подарок : оваа женска лабава Маица Авденио Е совршен подарок за себе или за вашите пријатели, а исто така е одличен подарок за вашата драга сопруга, мајка и семејство. Користете го во какви било секојдневни активности и ќе добиете многу комплименти. Вашите пријатели и семејството ќе се заљубат во оваа прекрасна Маица на удобен и секојдневен начин. Нашата услуга : при купување, ве молиме внимателно проверете ја нашата големина и изберете ја најсоодветната. Ви благодариме за вашата поддршка, ние секогаш ќе се стремиме да направиме подобро и да се посветиме на обезбедување на најдобра услуга и искуство.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне