• Свеж
Чизми за машки Маршал Челси Камден Рок

Чизми за машки Маршал Челси Камден Рок

DEN 2879.84

Од стока
Во продавницата

Лизгајте се во нашите чизми од Маршал Челси и се справувате со вашиот ден во обична удобност. Синтетичка постава за чорапи од горната и дишење ткаенина. Еластичното еластично еластично еластично е лесно вклучување и исклучување. Целосно поставена, ублажена влошка за целодневна удобност. Полиуретанска надворешна плоча што апсорбира шок нуди лесна издржливост и влечење. Висина на подигање : 5 1/2 ". Висина на пета : 1 1/2 ". Синтетичка горна . Меморија од пена во меморија . гума/Ева надворешна. Висина на пета : 1 1/4 “.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне