• Свеж
ВЛЕЧЕНИ Ситни Спортски Панталони За Жени, Женски Спортски Панталони Широки Памучни Секојдневни Џогери Жени Модни Цветни Принтови Долни Спортски Панталони Со Висо

ВЛЕЧЕНИ Ситни Спортски Панталони За Жени, Женски Спортски Панталони Широки Памучни Секојдневни Џогери Жени Модни Цветни Принтови

DEN 3.00

Од стока
Во продавницата

Женски Памучни Ленени Модни Долги Панталони Еластични Половини Обични Панталони Со Џебови Женски Деловни Обични Панталони Ситни Сезони : четири сезони. Пол : Жени, Девојки. Стил : Мода. Материјал : Памучна Постелнина. Тип На Шема : Цврст . Должина : Долго . Декорација : Џебови. Што добивате : 1 Х панталони. ●Удобен Материјал●женските џогери за спортски панталони се изработени од мешавина од полиестер, удобно е и дише, исто како и вашата втора кожа, доволно за вежбање во секојдневниот живот. ●Моден Дизајн●Лабаво вклопување, женски широки панталони со права нога, атлетски панталони со висок еластичен струк, секојдневни шарени панталони за јога џогер со преносни странични џебови за жени. ●Атлетски Подароци}овие долги дневни панталони со џеб се совршени за жени кои сакаат да вежбаат, како што се себе си, сопругата, девојката, ќерката, сестрите и пријателите итн. Панталони за пот за жени се погодни за секојдневно носење, дома, секаков вид спортови на отворено, фитнес, тренинг, џогирање, јога, пилатес, трчање, пешачење, качување, возење, одмор за патување, клуб итн. ①Нега На облека Сите женски широки панталони се многу издржливи, Можете Рачно или Машинско перење во ладна вода, но Без белило и хемиско чистење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне