• Свеж
Неонски џамбо креони - разновидни бои

Неонски џамбо креони - разновидни бои

DEN 319.52

Од стока
Во продавницата

Ликвидни неонски џамбо-креони се направени за да обезбедат најдобри во квалитетот и вредноста. Со светли, живописни, долготрајни, забавни неонски бои. Производите со ликвидна марка инспирираат креативност во сите! Одлично за употреба во дома или училиште. Осум разновидни неонски бои за максимална забава за боење. Ги исполнува или надминува ASTM D-4236. Нетоксичен. Разновидни бои. Брилијантни бои. Тестиран наставник. Одобрено родител. Нетоксични усогласувања за ASTM D-4236. За возраст од 3+ години.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне