• Свеж
Америвуд домашна рајска долина ТВ штанд за телевизори до 65

Америвуд домашна рајска долина ТВ штанд за телевизори до 65

DEN 1808.00

Од стока
Во продавницата

Дајте му на вашата дневна соба прекрасен модерни фарма куќа со куќата на ТВ -штандот на долината на домашната рајска долина. Овој стилски ТВ -штанд може да ги смести повеќето телевизори до 65 "широки или 120 фунти. Златно кафеава дрвократна завршница на ламинираните парови на MDF и честички со метални мрежни вметнувања за мешавина од рустикални и модерни стилови. Централните полици се совршени да ја сместите вашата кабелска кутија, ДВД или Blu-ray плеер, и аудио опрема и нуди прилагодлива полица за сместување на опрема со различни големини. Во двете странични ормани имаат врати со метални мрежни инсерти за индустриски допир и прикријте прилагодлива и фиксна полица зад себе Секоја врата. Дупките за управување со жицата во задните панели ги прават уредите за приклучување едноставно и да ги одржуваат жиците затемнети. Мерки да бидат 26,5 "H x 59,8 " W x 17.7 "d. Америвуд домашна рајска долина ТВ стојат за телевизори до 65 ", Голден даб Ажурирајте ја вашата дневна соба со модерен стил на фарма во куќата со ТВ -долината на домашната рајска долина на телевизори за телевизори до 65" ширина или 120 фунти. Направено од ламинирана MDF и честички од честички, златното кафеаво дрвократно завршува парови со метални мрежи за вметнување на врата за прекрасен рустикален индустриски изглед. Централните полици можат да ги држат сите ваши аудио и видео компоненти и нуди прилагодлива полица за сместување на опрема со различни големини. 2 -те странични ормани секој нуди друга прилагодлива и фиксна полица за организирање ДВД -а или книги. Дупките за управување со жицата во задните панели ги прават уредите за приклучување во едноставна и ги одржуваат жиците без затегнување. Телевизискиот штанд се испорачува на вашата врата и 2 возрасни се препорачува да се соберат. ТВ -штандот може да има до 120 фунти. Секоја полица може да задржи до 20 фунти. Собрани димензии : 26,5 "H x 59.8" W x 17.7 "Д. Америвуд Дома наметнува овој производ да биде ослободен од дефекти и се согласува да го отстрани секој таков дефект. Оваа гаранција опфаќа една година од денот на првичното купување. Со над 30 години ' Искуство во мебел РТА, „Америвуд Дом“ нуди широк спектар на производи за мебел за дома за секоја просторија на куќата. Стекнати од Дорел Индустри во 1978 година, „Америвуд Дом“ стана водач на мебелот РТА што расте во спална соба, домашна канцеларија, забава, складирање и младост производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне