• Свеж
Худи на францускиот тери пуловер на Ханес

Худи на францускиот тери пуловер на Ханес

DEN 2.00

Од стока
Во продавницата

Овој француски Тери Худи е стилска надградба на вашата омилена маичка која е совршена за удобно време во текот на целата година. Худи на францускиот худи на Ханс, Тери Пуловер. Средна тежина и луксузно удобно, 47% полиестер, 44% памук, 9% рајонски француски Тери со до 5% полиестер создаден од рециклирана пластика . полесно од редовната руно за удобност во текот на целата година. Класичен качулка Силинг со обоени-ночари надвор од влезови и џебови од торбичка.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне