• Свеж
Шорцеви за борба против машка и голема машка машка машка и голема машка

Шорцеви за борба против машка и голема машка машка машка и голема машка

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Ексклузивно! Погоди на плажата, а потоа се упати кон Boardwalk во ограничените плочи на Филдер, со уметнички дела од Кејт Киб. 88% полиестер/12% спандекс. Машинско миење ладно; Измијте со слични бои или одделно; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Атлетски. 9 "Inseam. Истегнете ткаена ткаенина. Прилагодлив цртеж.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне