• Свеж
Co. Silver Silver Jeans Co. Women'sенски многу пожелни шорцеви со висок пораст, големини на половината 24-36

Co. Silver Silver Jeans Co. Women'sенски многу пожелни шорцеви со висок пораст, големини на половината 24-36

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Ако сте во потрага по совршено гроздобер, се вклопуваат кратко, кажете здраво на многу пожелно. Се одликува со супер висок пораст што е вграден на половината и ја крева вистинската количина. Резултатот? Класична вибрација инспирирана од 90-тите години што е ласкаво и тотално во моментот. Исто така, изработено е во нашиот тексас со ниско ниво за цврст изглед. Завршено со автентично потресено средно индиго миење и совршено исфрлен полите. Шорцеви со потресено средно индиго миење и исцрпено полите. Деним со низок истегнување со цврст изглед инспириран од 90-тите години. 12 "Супер висок пораст. Стајлинг од 5 џеб со поштенски мува. 3" Inseam.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне