• Свеж
Урбани Женски Најважни Класични Опуштени Соодветни Џебови Отпорни На Бледнеење Што Дишат Се Повлекуваат Преку Пилинг За Туника, Стил 9534

Урбани Женски Најважни Класични Опуштени Соодветни Џебови Отпорни На Бледнеење Што Дишат Се Повлекуваат Преку Пилинг За Туника,

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

Ние дизајнираме квалитетни медицински пилинзи и медицински униформи со универзална привлечност. Удобен и функционален, овој врв за чистење на кросовер-вратот има опуштено вклопување надополнето со кратки ракави за дополнителна слобода на движење и целодневна носливост. Удобната, ласкава силуета има два длабоки џебови, осигурувајќи дека вашите медицински најважни работи се секогаш на дофат. Без разлика дали Станува збор За Пилинзи За Ландау за мажи или жени, ние сме познати по тоа што произведуваме пилинг што работи напорно како и вие! Класично Опуштено Вклопување : Великодушно сечење за да се обезбеди оптимална удобност и леснотија на движење без разлика дали е напикано или оставено лабаво. Стилска Должина : 27 1/2" (Големина Медиум). Удобна Ткаенина : нашата ткаенина за лесна нега што дише е четкана за дополнителна мекост, отпорна на избледување и доволно издржлива за да издржи комерцијално перење. Лесна Нега : ладно миење Во Машина со слични бои. Не избелувајте. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Функционално Складирање : 2 длабоки џебови чувајте ги медицинските инструменти организирани и на дофат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне