• Свеж
Женски Отпечатен Од Рамото Мини Фустан

Женски Отпечатен Од Рамото Мини Фустан

DEN 0.33

Од стока
Во продавницата

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни Од Белата Марка и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги понудат. Ќе најдете разноврсни трендови на гардероба кои ќе изгледаат совршено со разни тимови и прилики. Без разлика дали ќе се водат за исчезнати нешто модерно, повик, или шик Бела Марка има избор вашиот плакар, и вие, се чека за! Белата Марка. Стил : Фустан. Повод : Партија. Големина : Л. Материјал : Полиестер. Боја : Црна. Лажичка Вратот. Печатени. Мини. Смена. Бел Ракав. Чипка. Истегнете се.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне