• Свеж
Накит Од Лу 14к Жолто Злато Вирген Де Нашата Дама На Гвадалупе Дева Марија Слика Приврзок

Накит Од Лу 14к Жолто Злато Вирген Де Нашата Дама На Гвадалупе Дева Марија Слика Приврзок

DEN 2.67

Од стока
Во продавницата

14к Жолто Злато Вирген Дева Богородица Од Гвадалупе Слика Приврзок 18мм Х 13мм 14к ЗЛАТО ЗАГАРАНТИРАНО, Автентицирано со Печат од 14к. Изработени Со Најквалитетна Изработка. Кавга Слободен 30 Ден Целосна 100% Политика За Наплата. Предметите се помали од она што се појавува на фотографијата. Фотографијата е зголемена за да покаже детали. Вклучена Кутија За Накит.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне