• Свеж
Средно 1 2 Држач За Потпис На Стапалата На Пајакот Стоечка Основа Што се Користи за држење Знаци На Табла Од Пена, Алуминиумски Знаци, Пвц Знаци

Средно 1 2 Држач За Потпис На Стапалата На Пајакот Стоечка Основа Што се Користи за држење Знаци На Табла Од Пена, Алуминиумски

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Нашите Средни Пајакови Стапала се едноставен и корисен начин да ја покажете вашата сигнализација во модерен и елегантен стил. Екранот се држи безбедно на место со завртка или завртка. Идеален е за цврсти знаци како што се - табла за гатор, плоча од пена, брановидна пластика, картон, пвц, метал, алуминиумски композитен панел, дрво и многу повеќе. Со црна челична конструкција обложена со прав, ќе имате можност да ги претставите вашите знаци во техника која е современа. Држачот 1 може безбедно да држи мал графички транспарент, но држачите 2 може да се користат за поголеми табли доколку е потребно. Добро е прилагоден за дисплеи на маса и под во канцеларии, излози, промотивен настан, прием, саем и многу повеќе. Средно 1/2 " Држач За Потписи За Пајакови Стапала Стоечка Основа Што се Користи за држење На Знаци Од Пена, Алуминиумски Знаци, Пвц Знаци итн. Спецификации : Држи дебели медиуми до 1/2 инчи. Тешка Челична Конструкција Обложена Со Прав. Големина : 12,5"(Л) х 2,25"(В) х 2"(Ч). Дупки За Завртки : 1/4" Дијаметар. Тежина : 10,8 мл.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне