• Свеж
Мајами Керион Дигитални Виси Багаж Скала-Патување Скала, Фунти 50КГ

Мајами Керион Дигитални Виси Багаж Скала-Патување Скала, Фунти 50КГ

DEN 358.08

Од стока
Во продавницата

Мајами Керион : Еден од најпознатите Брендови за додатоци За патувања во Северна Америка, нудејќи висококвалитетна опрема за патување за честите флаери и истражувачи таму. Мајами Керион нуди иновативна и разновидна линија на производи што ќе го направи секое патување ветре. Посветени на спроведување на највисоките стандарди и најдобри карактеристики во нашите производи.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне