• Свеж
Патување Колекција Жени Ивјан Веганска Кожа И Луцит Стилето Пумпи

Патување Колекција Жени Ивјан Веганска Кожа И Луцит Стилето Пумпи

DEN 559.84

Од стока
Во продавницата

Нашите потпетици од стилето ивјан Од Колекцијата Патување ќе ви дадат дополнителен поттик што ви е потребен за самоуверено шетање по улиците. Нивниот врзан ремен за глуждот и избрзаните детали ќе имаат вашата облека да изгледа подобро од порано. Обликот на зашилениот прст и влошката со полнење ќе ве пуштат од работа до ноќно излегување со леснотија. Висина на петицата : 3 3/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : вештачки. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 3/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : вештачки. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината. Висина на петицата : 3 3/4-инчи. Тип На Пета : Стилето . Висина на платформата : Рамен инч. Ширина На Чевли : Средна. Тип На Затворање : Тока. Тип На Ремен : Глуждот. Стил На Пети : Зашилен. Поставата : вештачки. Горен Материјал : вештачки. Надворешен материјал : вештачки. Подножје : Поместена. Сите мерења се приближни и се направени со помош на големина 6. Забележете дека мерењата може малку да се разликуваат според големината.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне