• Свеж
Леново ThinkPad Презентер Глувчето

Леново ThinkPad Презентер Глувчето

DEN 10792.00

Од стока
Во продавницата

Фати инспирација кога ќе удри Со Леново Think Pad X1 Презентер Глувчето. Овој додаток 2-во-1 ја комбинира функционалноста на глувчето со практичен презентер. Контролни powerpoint или PDF слајдови користејќи жиро технологија и интуитивни копчиња и јасно направете ги вашите точки од целата просторија со виртуелен ласерски покажувач и означете ги и зголемете ги можностите. Направено за удобност, Глувчето Во Форма На V обезбедува простор за одмор на дланката додека показалецот и средниот прст се поставени над копчињата. Совршено пренослив, тесното тело и меките рабови одговараат на џебовите и торбите без испакнување. Ос Независни.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне