• Свеж
Каролини Богатства CJ2009-YDS Писмо И Мустаќи Почетна Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

Каролини Богатства CJ2009-YDS Писмо И Мустаќи Почетна Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

DEN 1.00

Од стока
Во продавницата

Каролини Богатства CJ2009-YDS1216 Писмо Y Мустаќи Почетна Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини богатства колекција Монограм-Мустаќи Почетна. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства иницијали категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне