• Свеж
Канцеларија Ѕвезда Производи Напа Биро Столб 35w 29D Во Цреша

Канцеларија Ѕвезда Производи Напа Биро Столб 35w 29D Во Цреша

DEN 4941.44

Од стока
Во продавницата

Претворете го секое биро во стоечка работна станица со овој конвертор за биро за седење. Изберете од 10 прилагодувања на висината во опсег од 16,75" за персонализирано вклопување. Двојните рачки и потпомогнатото подигнување со пружина овозможуваат лесно прилагодување во текот на работниот ден. Пристигнува целосно склопен и подготвен за употреба. Надградете го вашето биро за активниот работен ден со Канцелариската Ѕвезда Напа Биро Кревач. 16.75 " опсег На Прилагодување. 10 Прилагодување На висината На Положбата. двојни рачки. пролет лифт функција. поддржува до 33 килограми. не е потребно собрание. Собрани Димензии : 35,5"W x 36"d x 16,75"H. Максимален Капацитет На Тежина : 33 фунти.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне