• Свеж
Рокленд багаж Ѓ во. Спинер Носат На Багаж

Рокленд багаж Ѓ во. Спинер Носат На Багаж

DEN 1183.84

Од стока
Во продавницата

Ќе се движат брзо низ било преполн терминал Со Рокланд Багаж Ф181 20 во. Спинер Носат На Багаж на ваша страна. Четирите повеќенасочни тркала за центрифугирање на оваа торба ротираат комплетни 360 степени, така што острите вртења никогаш не се проблем и никогаш нема да се сопнете себеси или некој друг додека брзате кон вашата порта! Оваа торба е изработена од издржлива полиестерска ткаенина по ваш избор на дезен и боја и има пространа внатрешност со повеќе џебови и мрежеста обвивка. Рокленд Четири повеќенасочни тркала за центрифугирање ротираат 360 степени за лесно маневрирање. Овој багаж ви овозможува да спакувате повеќе додека избегнувате вишок надоместоци за тежина наметнати од повеќето авиокомпании.• Повеќенасочни тркала за центрифугирање за лесно маневрирање? Модерна внатрешна алуминиумска телескопска рачка со рачка на копчето.• Внатрешна мрежа и џеб со патент и еластичен џеб* 3 годишна гаранција * 20"Х14" х9 " тежи 9 килограми,.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне