• Свеж
Детали за домот Вафли Дизајн Софа Мебел Лизгање Во Кафеава Боја

Детали за домот Вафли Дизајн Софа Мебел Лизгање Во Кафеава Боја

DEN 591.84

Од стока
Во продавницата

Заштитете го вашиот мебел од нечистотија и излевање, сменете го стилот на вашиот кауч или вашиот омилен стар кауч изгледа како нов со Детали За Домот. Овој капак изработен од растеглив и издржлив полиестер може да се протега до и да одговара на повеќето мебел со стандардна големина. Лесно за поставување, само завиткајте околу мебелот и напикајте во перници за вграден изглед и чувство. Еластичниот раб му дава на капакот цврсто вклопување. Секогаш останува на место, никогаш не се лизга или се движи наоколу. Лесен за чистење и продолжување тоа е употреба; машина за перење. Димензии : 96,5 х 63. Подмладува мебел без повторно тапацирање. Го штити тапацирот од влакна и дамки од домашни миленици. 2 начин Се Водат-да се вклопуваат безбедно во текот на мебел. Останува на место; нема лизгање и изгледа поуредно. Еластичен раб; дава лизгање цврсто, сигурно вклопување. Додадете луксузен нов изглед/освежете го постојниот домашен декор додека заштитувате вреден мебел.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне