• Свеж
16ОД 7 8ИД 1 8 П Врежан Фирентински Тавански Медалјон, Цреша

16ОД 7 8ИД 1 8 П Врежан Фирентински Тавански Медалјон, Цреша

DEN 4735.36

Од стока
Во продавницата

Кога додавате украсен медалјон, погледнете во минатото за инспирација. Безвременската топлина и убавина на вистински медалјон од дрвен таван во комбинација со уникатна опрема се клучни компоненти во усогласувањето на просторот. Нашите медалјони се внимателно обликувани за точно да одговараат на историскиот или современиот архитектонски дизајн. Сите наши дрвени медалјони се прецизно издлабени за да дадат богати, извонредни детали. Секој од нашите медалјони е рачно изшкуркан и е подготвен за дамка. Прецизност-врежан за автентичен изглед и чувство. Рачно изшкуркан и подготвен за дамка. Може да се залепи, навртува или закова на своето место. Секое парче е навистина уникатно со неспоредливи детали. Различни видови дрво нудат природни варијации и шема. Никаде не ми се допаѓа.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне