• Свеж
Таргус 15.4 Премиера Лаптоп Случај-TVR300

Таргус 15.4 Премиера Лаптоп Случај-TVR300

DEN 1487.84

Од стока
Во продавницата

Куќиштето За Лаптоп За Премиера Таргус има преграда за лаптоп со обложување дизајнирана да одговара на лаптопи до 15,4? екрани. Предната џебна работна станица вклучува џебови за мобилен телефон/PDA, држач за визит-картичка/ЛИЧНА КАРТА и петелки за пенкало за дополнителна погодност. Внатрешниот џеб за лизгање овозможува дополнително складирање документи додека патувате. Поместената/отстранлива лента за рамо и рачката за носење со полнење го прават овој случај лесен за транспорт. Ако ви треба цврста, но лесна футрола додека патувате, овој случај има многу простор за складирање на вашите мобилни додатоци. Враќање на класичната актовка, дизајнот на школка обезбедува пристап во еден чекор до целата содржина на вашата торба. Поместен оддел за лаптоп дизајниран да одговара на лаптопи со екрани До 15,4 инчи отстранлив ремен за рамо и рачка за носење со полнење овозможуваат лесен транспорт.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне