• Свеж
Изјава За Боја Кармин, Двојно Еспресо

Изјава За Боја Кармин, Двојно Еспресо

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Милани знае дека најдобриот начин да се направи влез е со изјава?Во прошетки Изјава За Боја На Милани Кармин во живописни бои кои се движат од убави розови до сјајни црвени. Натопен со хранливи витамини А и Ц, Карминот Во Боја Се чувствува добро на усните како што изгледа. Милани Изјава За Боја Кармин, Двојно Еспресо.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне