• Свеж
Еволу Ротатор М Т ЛТ 275 70Р Оптоварување Е Пли МТ Кал Гума

Еволу Ротатор М Т ЛТ 275 70Р Оптоварување Е Пли МТ Кал Гума

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.EVOLUXX ROTATOR M/T КАРАКТЕРИСТИКИ И Придобивки Подолготрајно траење на шарата засилена контрола на теренот со кал влечење на целата сезона преглед На влечење Еволукс Ротаторот M/T е терен со кал цела сезона гума произведена за лесни камиони.Кал терен влечење е про(повеќе..) Големина : 275 70Р18. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Кал Терен. Тип На Автомобил : Лесен Камион. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне