• Свеж
Светилник Куќа Вкусна Светло Зелена Мала Цветна Позадина

Светилник Куќа Вкусна Светло Зелена Мала Цветна Позадина

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Нежна Светло Зелена Мала Цветна Позадина од Куќата На Светилникот. Вкусна цветна позадина со слатко гроздобер чувство во мека миење на топол крем и мудрец. Нежна Светло Зелена Мала Цветна Позадина е непастен неткаен материјал. Оваа позадина има повторување од 5,3 инчи со директно совпаѓање и може да се пере и да се соблекува. Позадината доаѓа на ролна со димензии 20,5 инчи на 33 стапки и покрива околу 56,4 квадратни метри. Светилник Куќа е колекција на класични позадина дизајни, наредени во свежи бои и скала за денешните палети. Подигнатите мастила и ефектите на дизајнерската текстура ги подобруваат традиционалните инспирации. Светилник Куќа Вкусна Светло Зелена Мала Цветна Позадина Отпечатена на непастен неткаен материјал. Залепете го ѕидот. 5.3-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. Лесно исчистете со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од ѕидот без да остави никаква поддршка зад себе. Доаѓа на ролна која е широка 20,5 инчи и долга 33 стапки. Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне