• Свеж
Сан Франциско 49ерс - Постери за wallид на Georgeорџ Китл со Pushpins, 22.375 34

Сан Франциско 49ерс - Постери за wallид на Georgeорџ Китл со Pushpins, 22.375 34

DEN 159.84

Од стока
Во продавницата

Овој тренд меѓународен НФЛ Сан Франциско 49ерс - Georgeорџ Китл 20 wallиден постер е дизајниран со високо квалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се отпечатени на премиум хартија. Овој постер може да се користи за украсување на која било просторија. Трендовите постери се карактеризираат со врвни трендови на брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Trends International NFL San Francisco 49ers - George Kittle 20 wallиден постер со pushpins : Trends Posters користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер на фотоарт. Вклучува 30 влезови со чисти пластични глави и точки на челична игла. Печатено на побарувачка со користење на најдобра технологија за печатење во класа. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34".

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне