• Свеж
Sportsенски градски градник со високо влијание во тркачкиот град со отстранливи чаши

Sportsенски градски градник со високо влијание во тркачкиот град со отстранливи чаши

DEN 288.00

Од стока
Во продавницата

Додека ги одржувате најжешките трендови во модата, нашиот висококвалитетен BSP Active Racer Back Sports Bra ќе го трансформира вашиот тренинг! Направено од мек 4-насочен полиестер за влага, овие обезбедуваат максимална покриеност и тесно вклопување за поддршка. Прекрасно дизајниран, овој спортски градник е одличен за сите вежби, вклучувајќи јога, бокс, фитнес, трчање, кревање, возење велосипед, вкрстено прилагодување или секојдневно секојдневно облекување. Одлично за салата. Технологијата го подобрува истегнувањето. Задржување на обликот. Отстранливи чаши за пена за изборна дополнителна поддршка. Наменето за движење со целосен опсег.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне