• Свеж
Комплет Постелнина За Камиони за ѓубре Мало Дете Со Големина На Кралица, Капак За Јорган За Зелен Камион За Деца Момчиња, Рециклирање На Ѓубре За Управување Со Отпа?

Комплет Постелнина За Камиони за ѓубре Мало Дете Со Големина На Кралица, Капак За Јорган За Зелен Камион За Деца Момчиња, Рециклирање

DEN 615.84

Од стока
Во продавницата

Добредојдовте во нашата продавница!. Ние сме специјализирани за домашен текстил многу години. Ние придонесуваме да обезбедиме најдобра услуга и производи за клиентите. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во секое време. Ќе се потрудиме да одговориме на вашите прашања и да ги решиме вашите проблеми. * Големина Имформации · Комплетот за навлаки за јоргани со големина на кралица вклучува 1 навлака за јорган (90 на 90 инчи) и 2 шамови за перници (20 на 30 инчи). НЕ вклучувајте јорган или утешител. Предметот се пере во машина и се суши на ниска температура за лесна нега. Не избелувајте. ·Мека Ткаенина-100% висококвалитетен полиестерски микрофибер (ултра мек,удобен, дише и издржлив материјал). Нашата лесна колекција постелнина погодна за кожата има исклучителна мекост и дишење. Тоа ќе ви донесе одлични чувства на телото. * Забелешка-капакот на јорганот и шамовите за перници се печатат со шема на предната страна и бела боја на задната страна (предметите со шема на гејмпад се печатат од двете страни). ·Лесен За Употреба-капакот на јорганот има 1 патент и 4 аголни врски, треба да ставите свој утешител во него, може да го одржува вашиот утешител да остане чист и декоративен. НЕМА ШТЕТНИ хемикалии или супстанција за боја. ·Нашата Гаранција. Искрено се надеваме дека ќе ви се допадне комплетот за кревет. Но, ако сметате дека тоа не е погодно за вашиот дом од никакви причини, испратете ни е-пошта и ние ќе го вратиме вашето враќање на вашата оригинална сметка откако ќе ја прегледаме стоката. Големина Информации Двојна Големина : 1 Навлака За Јорган 68 "х 90" (173 х 228см), 1 Навлака за Перница 20" х 30"(51 х 75см). БЕЗ УТЕШИТЕЛ! Целосна Големина : 1 Навлака За Јорган 80 "х 90" (200 х 229см), 2 Навлаки за Перници 20" х 30"(51 х 75см). БЕЗ УТЕШИТЕЛ! Големина на кралицата : 1 Навлака За Јорган 90 "х 90" (229 х 229см), 2 Навлаки за Перници 20" х 30"(51 х 75см). БЕЗ УТЕШИТЕЛ! Кралска Големина : 1 Навлака За Јорган 104 "х 90" (264 х 229см), 2 Навлаки за Перници 20" х 36"(51 х 92см). БЕЗ УТЕШИТЕЛ!. Разновидност имаме многу видови на стилови за да изберете. Можете лесно да најдете производ кој совршено одговара на стилот на вашата соба. Предметот не е совршен само за вашиот дом (спална соба, гостинска соба, дневна соба итн.) или Р. в., туку и одличен подарок за празници или годишнини (Божиќ, Нова Година, Ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, роденден итн.) за луѓе кои ги сакате (вашите семејства, пријатели, роднини, дечко/девојка..). Модерен Дизајн комплетот за луксузни coverетски навлаки за јоргани е направен од еколошки реактивен процес на печатење и боење. Моделот е јасен, бојата е трајна и светла, што нема да исчезне по повторното перење. Персонализирани како производител на дигитални печатени домашни текстили, ги следиме актуелните трендови и ви ги носиме најновите и стилски домашни текстилни производи. Предметот ќе ја направи просторијата украсена со исклучителен вкус.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне