• Свеж
Пижами Панталони За Мажи Машки Есенски И Зимски Одмор Патување Овци Лабави Топли Пижами Со Долги Ракави Домашна Облека Со Џебови Дневна Облека

Пижами Панталони За Мажи Машки Есенски И Зимски Одмор Патување Овци Лабави Топли Пижами Со Долги Ракави Домашна Облека Со Џебови

DEN 575.84

Од стока
Во продавницата

Заштедете 3,5 долари за секое дополнително купување!Совет : овој фустан е тенок фит, ако сакате полабаво вклопување, ве молиме изберете поголема големина!Големина : С САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 110см/43.31" Половината : 98см/38.58" Колк : 110см/43.31" Ракав : 78см/30.71" Должина : 161см/63.39" Големина : М САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 117см/46.06" Половината : 105см/41.34" колк : 117см/46.06" ракав : 80см/31.50" должина : 164.50 см/64.76" големина : Л Сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 124см/48.82" ПОЛОВИНАТА : 112СМ/44.09" Колк : 124см/48.82" Ракав : 82СМ/32.28" ДОЛЖИНА : 168см/66.14" големина : xl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 131см/51.57" половината : 119см/46.85" колк : 131см/51.57" ракав : 84СМ/33.07" должина : 173.5 см/68.31" големина : Xxl us : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 140см/55.12" половината : 128см/50.39" колк : 140см/55.12" ракав : 86см/33.86" должина : 175.5 см/69.09"машки TRAVEL И ЗИМА СЛОБОДНО ВРЕМЕ ПАТУВАЊЕ ОВЦИ Лабава Долги ракави Топли Пижами домашна облека со џебови Салонкарактеристики : рака ИЗМИЈТЕ ИЛИ ПЕРЕТЕ ВО МАШИНА ЛАДНО, НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ, исушете ја линијата.Овие кошули се многу меки, удобни и ласкави! Покажете ја вашата љубов кон и преку нашите кошули. Се надеваме дека ќе можеме да ги охрабриме другите и да им дадеме одредена позитивност во ова време. Совршена идеја за подарок За Христијански Благодарност И Луѓе Кои Го Сакаат, Бог, Христос.Дизајн : две кратки пижами поставени со два странични џебови можат да носат мал предмет како закуски и ќе ви ја загреат раката во зимската сезона.кратките панталони се класични и дишат за вашиот секојдневен живот.Дизајнот на деколте со контрастна боја ве прави повесели и млади.свиленото чувство и имаат удобен ноќен сон.Машки ленени панталони дизајн во лабаво вклопување, цврста боја, два џебови, растеглив струк со прилагодлива врвка за влечење обезбедувајќи максимална удобност на половината.Сезона : Четири Сезони Пол : Менокација : Дневно,Деловно,Свадба, Забава Тип На Шема : Стил На Печатење : Лежерна должина на Ракавот : долги ракави : Одговара на панталони со топаџама за Мажи Пижами Панталони Пижами Сетмени Пижами Панталони За Пижами За Мажи. Пижами Во Собата. Менс Пижами Во Собата. Пижами Панталони. Денот на вљубените Подароци За Него.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне