• Свеж
Воодушевување Накит Сребрена Лента За Лизгање Со Црна Кристална Купола Најдобар Учител Досега Црна Гумена Нараквица За Шарм

Воодушевување Накит Сребрена Лента За Лизгање Со Црна Кристална Купола Најдобар Учител Досега Црна Гумена Нараквица За Шарм

DEN 447.04

Од стока
Во продавницата

Silvertone Дојдете Лента Со Црна Кристална Купола Најдобар Учител Некогаш Црна Гума Шарм Нараквица. Големината на шармот е прибл. 0,79 х 0,52 х 0,13 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Најдобриот Учител на силвертон Купола Некогаш е приближно 0,9 х 0,7 х 0,2 инчи (Hx Wx D), вклучувајќи јамка. Висококвалитетна слика на текст отпечатен на хартија запечатена под стаклена купола во метална рамка. Најдобар Учител Досега : Без Разлика На Растојанието. Силвертон црна гумена шарм нараквица е 6 "+2 " продолжен синџир. Јастог канџа затворач. Мазен сјаен ЉУБОВЕН шарм со забавно сценарио. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи се безбедни за олово, но не се наменети за деца од 14 години и помлади. Куполата вели Најдобар Учител Досега : Без разлика На Растојанието. Прекрасно покажување благодарност за нашите вредни наставници без разлика дали се во училница со ученици или преку интернет. Силвертон црна гумена шарм нараквица е 6"+2 " продолжувач синџир. Јастог канџа затворач. Одличен подарок за наставниците кои практично учат.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне