• Свеж
Саут Бенд НЛ-СС-Нелед Рем Сплитшот Големина 5

Саут Бенд НЛ-СС-Нелед Рем Сплитшот Големина 5

DEN 3.33

Од стока
Во продавницата

Отстранливи Мијалници Со Поделени Истрели се стегаат на вашата линија или ги штипнуваат"ушите" за да ја отстранат. Нашата замена за олово отстранливите мијалници со поделени снимки се направени од мешавина од еколошки безбедни легури и се совршени за сите апликации. Јужен Свиок Не-Олово Отстранлив Сплит Шут Мијалник : Стегање на линија или штипкање "уши" за отстранување. Може да се замени со оловни мијалници во секоја апликација. Изработени од еколошки безбедни легури.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне