• Свеж
4-Парче Јаглеродни Влакна Црна Рфид Автомобил Далечински Управувач Штит Клуч Торба, Мала Големина, Двослоен Штит Сигнал, Анти-Кражба

4-Парче Јаглеродни Влакна Црна Рфид Автомобил Далечински Управувач Штит Клуч Торба, Мала Големина, Двослоен Штит Сигнал, Анти-Кражба

DEN 399.20

Од стока
Во продавницата

боја : блекматеријал Од Јаглеродни влакна : ткаенини за заштита Од Зрачењеголемина : 14,5 х 9,5 цпакаж Содржина : 4 х далечински клуч за автомобил багонаместо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : рефлексијата На Светлината и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см. 1. Контролната торба за клучеви може да ги спречи крадците да земаат и пренесуваат сигнали од вашите клучеви, за да го заштитат вашиот автомобил и да ви дозволат да бидете сигурни. 2. Извадете го клучот од торбата, а приемот на сигналот ќе биде вратен веднаш за нормална употреба. 3. Практично и практично : торбата за заштита на сигналот е опремена со метален синџир на клучеви и прицврстувач за кука и јамка за запечатување, што е сигурен во употреба и мазен во допир. И тоа може погодно да ги зачува клучевите од вашиот автомобил, кредитни картички, дебитни картички, картички на вратите и џепарлак. 4. Површина од јаглеродни влакна, мала големина. Елегантен и модерен изглед, оваа торба за клучеви за луксузни автомобили не може да се пропушти. 5. Ќе добиете 4 кеси за далечински клуч за автомобил со двослоен заштитен сигнал, што може да спречи кражба и загуба.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне