• Свеж
Скечерс Женска Спортска Империја-Рок Околу Опуштено Вклопување Модна Патика, Морнарица Розова, Б УС

Скечерс Женска Спортска Империја-Рок Околу Опуштено Вклопување Модна Патика, Морнарица Розова, Б УС

DEN 1.33

Од стока
Во продавницата

Спортски кул изглед мешавини со лесна удобност при носење ВО СКЕЧЕРИТЕ Опуштено Вклопување® : империја-чевли Од Срце До Срце. Мека загреана дрес плетена ткаенина горниот дел во банџи врзан лизгање на спортска секојдневна патика за одење со флексибилен надворешен ѓон и влошка Од Мемориска пена Со Воздушно Ладење. Мека мазна атлетска рамна плетена ткаенина горна со дизајн на ленти; Лизгање на дизајн на патики со атлетски спортски патики со банџи. Акценти за шиење; цик-Цак зашиени детали за цвест на прстите; странично лого; Ткаена метална нишка додава сјај. Банџи истегнување врзан преден панел за лесно лизгање на вклопување; Поместена јака и јазик.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне