• Свеж
Задебелена Водоотпорна Завеса За Туширање За Бања, Метална Дупка За Копчиња За Панел За Громови, Различни големини

Задебелена Водоотпорна Завеса За Туширање За Бања, Метална Дупка За Копчиња За Панел За Громови, Различни големини

DEN 319.84

Од стока
Во продавницата

Едноставен Водоотпорен Туш Завеса Задебелени Полиестер Туш Завеса Крпа Бања Завеса. Спецификација : . Име : Туш Завеса. Ткаенина : Полиестер. Боја : Црна, Сива. Пакетот вклучува : . Туш Завеса *1. Забелешка : . 1. Поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. 2. Ве молиме дозволете 1-2 см разлики поради рачно мерење. 1. Ткаенината на завесата за туширање е мазна, што во голема мера ја подобрува водоотпорната функција и ефикасно спречува завесата за туширање да се залепи за телото при капење. 2. Четирислоен процесен слој, површински водоотпорен сув слој, може да ја изолира влагата во ткаенината внатре, да остане сува. 3. Без шипки од ' рѓа, поцврсти и издржливи. 4. Надградба приврзок тежина е потешка и завеси подобро. 5. Елегантен и нежен, за да создадете удобен простор за задржување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне