• Свеж
Кул Удобност Памучни Гаќи, + Бонус Пакет

Кул Удобност Памучни Гаќи, + Бонус Пакет

DEN 2.33

Од стока
Во продавницата

Засилете ја вашата привлечност на кривата! Овие најпродавани гаќички, во 100% памук однапред се чувствува природно мек и Ладен Великодушно исечен за да им ласка на вашите облини. Со фитилна кул ткаенина За Удобност за да бидете ладни и суви. Тивко покриените ленти за нозе нема да копаат, шафираат или возат нагоре. Еластични свиткувања на половината без ознаки за постојана удобност без стискање. Практично 5 + 2 бонус пакет. Боите може да вклучуваат Беж На Телото, Гроздобер Розова Роза, Сива Хедер, Црно-Бело. Боите и дезените може да варираат по пакување.

Карактеристиките

Вака можеби ќе ви се допадне